en

Specialista péče o zákazníky

Hledáme člověka s kultivovaným projevem, který bude oporou našim zákazníkům.

Měl/a bys být parťák, který je komunikativní s pro-zákaznickým přístupem

Náplň práce:

  • Zodpovídat dotazy současných a potenciálních klientů, prostřednictvím zákaznické linky, emailu a chatu.
  • Nejedná se o aktivní prodej – Naše služby se prodávají samy a počet zájemců neustále roste.
  • Potřebujeme kolegy, kteří nám pomohou nadále udržovat vysoký standard péče o zákazníky.

Související agenda:

  • Zadávání dat do systému
  • Vedení interní databáze
  • Komunikace s technickým oddělením

Požadujeme:

  • Dokončené SŠ vzdělání
  • Znalost AJ středně pokročilý, komunikativní úroveň
  • Práce PC, MS Office, Ms Outlook
  • Spolehlivost
  • Příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Plat až 30 000 Kč dle zkušeností + bonusy
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou a možnost spolupráce i na zkrácený úvazek
  • Mladý kolektiv
  • Příjemné prostředí
  • Příležitostně možnost práce z domova
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Teambuilding

Vhodné i pro absolventy

* Povinné údaje
+420 245 006 565
INFO@AIRWAYNET.CZ
Data, která letí.

Nejspolehlivější poskytovatel internetu v Praze