en

Internet v Praze Nejen pro Bary a Restaurace

INTERNET V PRAZE NEJEN PRO BARY A RESTAURACE

Naše hlavní město je díky zachovalé historické zástavbě doslova plné starých domů, které mají ve svém suterénu zbudovány prostory, často využívané jako restaurace nebo bary.

Díky většímu rozmachu internetu v ČR až v 90. letech ale není divu, že se na tyto prostory nemyslelo s budováním, dříve telefonních, přípojek a často ani jiných rozvodů. Tento stav paradoxně přetrvává i dnes. Je-li už v takovém prostoru přípojka zbudována, její kapacita a přenosové rychlosti často nevyhovují potřebám podnikatelů, kteří zde provozují své hospůdky, bary nebo restaurace. A nejen ty, v podstavě se může jednat o jakýkoliv druh provozu nebo podnikové prodejny.Řešením je jednoznačně Airwaynet a jeho garantované připojení k internetu, které dokáže nabídnout individuální řešení pro každého. Jestli Vás současné připojení brzdí v rozvoji nebo snech týkajících se např. lepšího zabezpečení pomocí kamer se vzdáleným přístupem nebo jen potřebujete spolehlivé a rychlé připojení pro vaše hosty/zákazníky, neváhejte nás kontatkovat a zažádat o konzultaci technického řešení, která je zcela zdarma.

Vzhledem k povaze našeho bezdrátového připojení nejsme nikterak limitovaní a dokážeme nabídnout ucelené řešení pro téměř každý prostor tak, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům. Jestli tedy cítíte, že Vám internet nefunguje tak jak by mohl, chcete ho propojit s dalšími HW nebo internetovými službami a nebo jen máte dost neosobního přístupu Vašeho současného providera, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi ušijeme řešení na míru. Nejen za kontaktování, ale i za případnou instalaci u nás totiž nic nedáte.

Ověřte si dostupnost internet u v Praze na Vaší adrese

Zjistěte jestli je Váš dům připojen na naši optickou síť s tarify až 300 Mbit/s nebo zda-li máte v domě speciální zvýhodněnou nabídku

NON STOP technická
podpora
INSTALACE
ZDARMA
od 290 Kč měsíčně
ZDARMA wifi pokrytí
domácnosti
NEOMEZENÝ
INTERNET


* Povinné údaje
+420 245 006 565
INFO@AIRWAYNET.CZ
Data, která letí.

Nejspolehlivější poskytovatel internetu v Praze

Copyright © 2017 Airwaynet a.s.