Specialista zákaznické péče

  • Vhodné i pro absolventy

Náplň práce

O čem to je? Co budeš řešit?

Především dotazy na dostupnost našeho připojení v Praze.

Vysvětlovat jakým způsobem přechod do naší sítě probíhá a jak probíhá instalace.

A hlavně, pomůžeš s výběrem služby.

Co nabízíme

  • Plat až 35 000 Kč dle zkušeností + bonusy
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou ve velmi stabilním oboru
  • Příjemné prostředí
  • Příležitostně možnost práce z domova
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Teambuilding

Co požadujeme

Jakou o tobě máme představu?

Jsi komunikativní, a to, jak mluvíš píšeš a jednáš s lidmi je pro tebe důležité.

Máš středně pokročilou AJ.

Máš běžnou PC gramotnost.

Máš smysl pro pečlivost.

Máš školu, klidně školu života

Máte zájem o tuto pozici? Ozvěte se nám.

Vyplňte prosím tento fomulář, zavolejte nám na +420 605 040 454 nebo napište na kariera@airwaynet.cz.

Přetáhněte soubor
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor
* povinná položka

Kontakt, který nám zanecháte, využijeme pouze pro ověření dostupnosti služeb a zpětný kontakt.